religia
Abigail

Tatiana Goryczewa miała przed sobą wspaniałą karierę, a jednak nieomal się nie rozbiła o własne zakłamanie życiowe. Komunistyczna kierowniczka młodzieży i docent filozofii ucieka w życie pełne ekscesów, entuzjazmuje się wschodnimi i zachodnimi systemami filozoficznymi. Zajmuje się jogą. Kiedy w zaleconej medytacji na temat "Ojcze Nasz" spotyka się z wiarą, jej życie ulega zmianie. Pojmuje "całą swoją istotą, że Bóg istnieje (...) Bóg, który z miłości stał się człowiekiem" Tatiana opowiada o fascynującym, ponownym odkryciu Kościołą w Rosji istniejącego mimo prześladowania i więzienia.

źródło opisu: Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej

źródło okładki: zdjęcie autorskie