E-biznes. Relacje z klientem

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

Ludzkie relacje w handlu elektronicznym Skuteczny newsletter Blog w Twojej firmie Nowoczesna obsługa klienta Optymalne wykorzystanie autorespondera Ebiznes który zarabia Złota era newslettera

Sylwia | 2013-01-20
Przeczytana: 2013 rok

Książka napisana prostym językiem, nawet największy laik by zrozumiał całą treść. Książka dla osób, które otwierają sklep internetowy ewentualnie dla pracowników, ale dla tych drugich polecam dwa rozdziały o pisaniu newsletterów i o obsłudze klienta. Autorka wiele uwagi poświęca odpowiedniemu wyglądowi strony i newsletterów raczej od strony administracyjnej.
Do plusów książki można zaliczyć przede wszystkim sposób w jaki autorka napisała książkę. Język bardzo zrozumiały, wszystko jest czytelne i treść często wzbogacona jest o przykłady graficzne.
Minusem książki jest to, że ma trochę przestarzałe informacje od 2007 roku wiele rzeczy się zmieniło i blogi raczej zostały zastąpione facebookiem.

Ogólnie polecam osobom, które pracują w e-biznesie.

książek: 2067
AnnaSikorska | 2015-03-19