Portrety godziwe

Wydawnictwo: Znak
peppe

Na najnowszą książkę Kazimierza Kutza – przygotowaną z okazji jego 75 urodzin – składają się arcyciekawe wspominki o przyjaciołach i krajanach, których kojarzymy już z migawek w bestsellerowych Klapsach i ścinkach: Tadeuszu Łomnickim, Zbyszku Cybulskim, Stanisławie Dygacie czy legendarnym oszczepniku Januszu Sidle. Znakomite pióro śląskiego reżysera gwarantuje lekturę lekką, a jednocześnie pełną prawdziwych wzruszeń.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,361,Portrety-godziwe

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,361,Portrety-godziwe