Jeden z niewielu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zabójcy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-388-8
Indyviduum

Wielkie tajemnice tylko czekają, aby odkryć je z otchłani niepamięci. El Mar – puszcza wielkich drzew i niebezpiecznych zwierząt, starożytny dom Elfów. Młodym elfom życie upływa na podziwianiu pięknych widoków, smakowaniu rajskich owoców i przeżywaniu młodzieńczych przygód. Niespodziewanie nad krainą zawisa widmo wojny. W obliczu nadciągającego niebezpieczeństwa piętnastoletni Rouen zostaje...

Wielkie tajemnice tylko czekają, aby odkryć je z otchłani niepamięci.

Niespodziewanie nad krainą zawisa widmo wojny. W obliczu nadciągającego niebezpieczeństwa piętnastoletni Rouen zostaje najmłodszym członkiem elitarnej grupy elfów-zabójców i razem z najlepszym przyjacielem Rodim przygotowują się do pierwszej bitwy w historii El-Mar.

Po śmierci Catchaniela Rouen staje przed wyzwaniem zastąpienia go w roli przywódcy drużyny. Na dodatek władca Odeon próbuje go zgładzić, a jego drużynę zaczynają ścigać wampiry. Na domiar złego istnieje ryzyko, że po raz pierwszy od tysiącleci światu pokażą się nekromanci. W tym samym czasie w Farach, państwie ludzi, trwają zamieszki spowodowane brakiem ufności względem potężnych sojuszników. Tu na pewno w grę wchodzi coś więcej niż tylko zwykła wojna…

źródło opisu: http://zaczytani.pl/ksiazka/zabojcy_tom_i_jeden_z_niewielu,druk

źródło okładki: http://zaczytani.pl/ksiazka/zabojcy_tom_i_jeden_z_niewielu,druk

Łędina | 2012-07-08

książka mocno średnia.
historia byłaby godna uwagi gdyby nie fakt, iż tom kończy się w takim momencie, że ma się wrażenie lektury tylko połowy jakiejś książki i szuka się zakończenia.
Koniec tomu oznacza tylko tyle iż zaczęliśmy się zagłębiać w fabułę, nawet sympatyzować z bohaterami, co zostało nam brutalnie odebrane bez żadnej przyczyny.
nie wiem jaki był cel w tym zabiegu autora/wydawnictwa, ale pozostawia tylko niesmak niedokończonej historii.

Diewa | 2016-05-10
zooma96 | 2013-07-17