Jak mówić aby ludzie słuchali

Wydawnictwo: Logos
poradniki

znany sprawozdawca radiowy, udziela wielu cennych wskazówek, aby pomóc tym, którzy mają problemy w rozmowie z jedną osobą czy przemawianiem na sali pełnej ludzi. Autor przyznaje, że najlepszym sposobem nauczenia się czegoś jest najpierw zrobienie tego źle. Autor prowadzi czytelnika i krok po kroku pokazuje mu swoją perspektywę i dzieli się wnioskami z prób całego życia i wielu popełnionych błęd

TheMoonAdi | 2014-10-25
Przeczytana: 25 października 2014

Na pewno wiedza zawarta w tej książce przyda mi się podczas prezentacji maturalnej :) A tak przy okazji, retoryki powinno się uczyć w szkołach. W końcu jest to jedna z najważniejszych dziedzin świata starożytnego.

Jacollo | 2013-12-04

Nalży traktować jako uzupełnienie wiedzy na temat przemawiania. Można w niej znaleść wiele cennych perełek :)

Skoorses | 2015-06-04

Trochę sensownych rad i odpowiednio dawkowana motywacja, generalnie bardzo przystępna.

Marzenia | 2015-05-16
Na półkach: Rok 2015, Przeczytane