ADHD u dorosłych

978-83-7318-933-1
ADHD
poradniki
livrer

Czy często jesteś nieskoncentrowany lub zamyślony? Czy działasz bez namysłu lub przeciwnie - jesteś zbyt powolny? Czy łatwo wybuchasz? Czy masz problemy z utrzymaniem porządku i organizacją czasu? Objawy te mogą wskazywać na obecność ADHD, czyli zespołu nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem koncentracji uwagi. Książka podpowie Ci, jak możesz poradzić sobie z tymi problemami - pracując nad...

Czy często jesteś nieskoncentrowany lub zamyślony?
Czy działasz bez namysłu lub przeciwnie - jesteś zbyt powolny?
Czy łatwo wybuchasz?
Czy masz problemy z utrzymaniem porządku i organizacją czasu?
- pracując nad sobą
- korzystając z pomocy bliskiej osoby lub fachowego terapeuty
- stosując środki farmakologiczne

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=37983

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=37983

akrawiec123 | 2012-06-12
Przeczytana: 28 maja 2012

Od niedawna interesuje się psychologią. Znalazłem tą lekturę tutaj Psychologia. Książka jakich mało - wiele jest pozycji opisujących dziecięce dolegliwości i sposoby na walkę z nimi. Ale przecież Ci ludzie w końcu wyrosną i stają się dorosłymi, muszą nauczyć się żyć z tą przypadłością.

Brawa dla autorów za poruszenie tego tematu. Bardzo fajną rzeczą jest to, że opisują też jak ADHD można wykorzystać w sposób pozytywny - jak przekuć te niespożyte zasoby energii.

piernik | 2016-05-28
Na półkach: Przeczytane, Naukowe