Aby działy się cuda

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dawida
religia
Wiola

WiktoriaInga | 2017-03-21

Hmmm... Fajnie od czasu do czasu poczytać o sferze nadprzyrodzonej, znakach i cudach :) a jeszcze fajniej poczytać o nich, kiedy są opisane przez kogoś, dla kogo są codziennością. Bo o Billu Johnsonie z pewnością można tak powiedzieć :)

On nie tylko ich doświadcza i cieszy się z tego, co mu się przytrafia ;) Nauczył się w nich funkcjonować, przyjrzał się biblijnym obietnicom, zrozumiał pewne duchowe prawa - wyciągnął wnioski; zrozumiał, że doświadczane cuda nie są dziełem przypadku. Te naukę stara się nam w swej książce przekazać.

"Aby działy się cuda" zawiera szereg świadectw a także wskazówek, które mogą naprowadzić czytelnika na nowy wymiar relacji z Bogiem :)

Arwen | 2014-11-07

super, jak wszystkie książki Billa!

Szymon | 2015-03-02
Przeczytana: 01 marca 2015