Deadlands: Reloaded
hobby
Piter

Deadlands: Reloaded to nowa wersja podręcznika wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej Deadlands: Martwe Ziemie. W niniejszej książce znajdziesz zestaw przewag, zawad i nowych mocy, katalog najdziwniejszych wynaturzeń, reguły pojedynków w samo południe, gry w pokera i wieszania na suchej gałęzi oraz generaror dziwnych, przerażających miasteczek. A przede wszystkim opis niezwykłego i inspirującego świata Dziwnego Zachodu.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://wydawnictwogramel.pl/produkty/deadlands-reloaded/