Zgłosuj na książki roku 2017

Ultimate Spider-Man Vol. 9: Ultimate Six

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ultimate Spider-Man". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Marvel Comics
0-7851-1312-6
komiksy
angielski
MistrzSeller

Z więzienia ucieka 5 przestępców. Wszyscy mają jeden cel. dorwać Spider-Mana. Grupa Ultimates chce temu zapobiec.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.amazon.com/Ultimate-Spider-Man-Vol-Six/dp/0785113126

Wkp | 2016-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2016

OSTATECZNA SZÓSTKA

Ten tom Spider-mana to nie tak do końca historia o nim. Bendis stworzył miniserię, która miała przywołać jedno z ważniejszych zdarzeń Spiderowych serii, czyli powstanie Złowieszczej Szóstki. Zrobił to jednak po swojemu, samodzielnie, ale też na tyle złożenie, by w wydaniach tomowych pojawiła się ta historia, jako kolejny numer USM. A jak w jego wykonaniu wygląda szóstka? Tak, że składa się z pięciu członków i korzysta z metod… Cóż, przeczytajcie sami.

Z więzienia uciekają oni. Norman Osborn, Kraven Łowca, Electro, Sandman i Doc Ock. Rządni zemsty, gotowi, zabijać ale też i poinformowac media o przetrzymywaniu ich wbrew prawy, bez procesu, zaczynają wojnę z Furym i Spider-manem… Tylko kto będzie ich szóstym członkiem?

To, co składa się na ten tom to głównie walka i kilka trafnych spostrzeżeń. Działania tych złych, jako dyplomatyczny szantaż to strzał w dziesiątkę. Gorzej jednak jest z zaniedbaną sfera osobistą postaci, czyli najlepszymi motywami USM, jak i ze...

MistrzSeller | 2012-06-01
Przeczytana: 30 maja 2012

Słabo. Historia nudna, a rysunki beznadziejne. Postaci (a zwłaszcza Peter Parker w ogóle nie przypominają siebie z poprzednich historii.

ola16i7 | 2013-09-21
BEAR | 2012-06-10