Tablice. Biologia Chemia

Wydawnictwo: WSiP
83-02-08844-7
Biologia Chemia
Martine P

Publikacja będzie przydatna zarówno gimnazjalistom zainteresowanym biologią i chemią, jak i uczniom szkół ponadgimnazjalnych, przede wszystkim tym, którzy pragną przystąpić do egzaminu maturalnego z biologii lub/i chemii i wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami z tych dziedzin w zakresie rozszerzonym. Dzięki tabelarycznej formie prezentowanych treści książka jest doskonałą pomocą w...

Dzięki tabelarycznej formie prezentowanych treści książka jest doskonałą pomocą w powtórzeniu wiadomości zdobytych na lekcjach biologii i chemii w szkole ponadgimnazjalnej.

źródło opisu: http://search.babylon.com

źródło okładki: http://search.babylon.com