Mózg. Nieoficjalny Podręcznik

Wydawnictwo: Sensus
9788324620081
poradniki

Sekretne życie Twojego mózgu &—, czyli mroczna podróż w głąb galaretowatej masy komórek * Co Twój mózg próbuje przed Tobą ukryća * Dlaczego zniekształca postrzeganą rzeczywistośća * Jak możesz nauczyć się w pełni wykorzystywać jego potencjała * W jaki sposób powinieneś dbać o mózg, by zachować bystrość umysłua Anatomia mózgu Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem mózgu, a do tego jest on jednym z Twoich ulubionych organów, przygotowaliśmy dla Ciebie książkę inną ni

Sebastian | 2013-01-08
Przeczytana: 20 grudnia 2012

Od razu należy zaznaczyć, że jest to książka poglądowa. Nie znajdziemy szczegółowych informacji, raczej ogólnodostępne. Nie mniej książka jest dobrym wstępem do czegoś głębszego. Lekki język i humor uprzyjemniły chwile spędzone z książką. Warto przeczytać aby odświeżyć sobie trochę informacji, a być może nawet dowiedzieć się czegoś nowego.

MrBrightside2509 | 2016-05-23
madziejszyns | 2015-03-06