Tellos - 4 - Złudzenia i kłamstwa

Tłumaczenie: Michał Studniarek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Czarnoksiężnik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiksy
Wkp

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/tellos/4

Wkp | 2014-02-06
Na półkach: Komiksy

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ CXXXIII

Koj wraca do zdrowia, a Tom zdradza mu coraz więcej szczegółów przyszłości. Hawk, Rikk, Serra i Jarek znajdują w końcu chwile wytchnienia u smoków, nie mniej muszą wyruszyć w dalszą drogę, a Malesur nie śpi. Zbliża się ostateczna walka o Tellos…

Przedostatni zeszyt polskiego wydania Tellos to kawał naprawdę niezłego komiksy środka. Lekki, przyjemny, pełen przygód… Akcja zagęszcza się, a fabuła zbliża do wielkiego końca nadal pozostawiając sporo niewiadomych.

Polecam nie tylko młodszym fanom komiksu.

Zerr | 2013-11-18
Na półkach: Przeczytane 2013
Przeczytana: 13 lipca 2013

Tekst ukazał się na: www.recenzjum.blogspot.com

Czasem zdarza mi się zakupić jakiś komiks lub też i całą serię, zasiąść i poczytać. Z "Tellos" było jednak nieco inaczej, bowiem byłem w posiadaniu jedynie pierwszego tomu, który trafił w moje ręce w roku 2011. Od tamtej pory co jakiś czas prowadziłem poszukiwania kolejnych egzemplarzy, aż udało mi się (cudem) zebrać całą pięciozeszytową kolekcję. Tego typu forma czytelnictwa jest raczej mniej wymagająca od książek, jednakowoż, przynajmniej dla mnie, równie interesująca.

Raczej wątpię, by komuś jeszcze udało się zdobyć gdzieś omawiane przeze mnie komiksy. Sam miałem z tym nie lada kłopot. Dlaczego zatem recenzuję serię "Tellos"? Sam nie jestem pewny. To już chyba weszło mi w nawyk. Nie potrafię czegoś przeczytać, a później rzucić w kąt i zapomnieć. Zatem pewnie niektóre recenzje piszę w pewnym stopniu także i dla samego siebie. By nie zapomnieć, by móc w każdej chwili do tego wrócić. Czasu na ponowną lekturę może już nie być, ale...

lyl3th | 2015-01-21
Na półkach: Przeczytane komiksy