Miasta Marzeń. Bratysława

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta Marzeń 2". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
978-83-61809-62-3
Słowacja
DAngel

Historyczne centrum stolicy jest niewielkie, ale niezwykle urocze i pełne miejsc oraz obiektów wartych zobaczenia. Należą do nich stare kościoły, pałace, wąskie średniowieczne uliczki oraz, górujący nad miastem, imponujący średniowieczny zamek. Ponadto godnymi odwiedzenia są miejscowe muzea. Bratysława oferuje również zabawę i rekreację na wolnym powietrzu zarówno w granicach miasta, jak i...

Bratysława oferuje również zabawę i rekreację na wolnym powietrzu zarówno w granicach miasta, jak i najbliższej okolicy. Prawie bez przerwy organizowane są tu festiwale i festyny, międzynarodowe targi oraz wystawy.

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl