Mowa Ciała

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Jak zachowywać się podczas rozmowy o pracę i jak czytać w cudzej twarzya Na czym polegają techniki przekonywania i uwodzeniaa Jak opanować gesty i ułożenie ciała, wyrażające często więcej niż chcielibyśmy powiedzieć i obnażające to, co wolelibyśmy ukryća Pomoże w tym przewodnik po amowie ciałaa, dzięki któremu można ją poznać i kontrolować, stosując z powodzeniem i zyskiem w codziennym życiu. Teoria, praktyka i ćwiczenia dla wszystkich.

Chcesz poznać prawdziwe intencje innych ludzi? Umiesz czytać w ludzkiej twarzy? jakie pozostawisz po sobie pierwsze wrażenie?
Dobre wrażenie wywarte na rozmówcy to pierwszy krok do sukcesu. Dlatego warto wiedzieć, że określone ułożenie głowy i rąk, spojrzenie, a nawet sposób, w jaki siadamy, mówią o naszym stanie ducha i ukazują innym naszą osobowość. Znajomość języka ciała daje nam możliwość wpłynięcia na przebieg każdej sytuacji i na każdego rozmówcę.

Danuta Duszeńczuk | 2015-02-21
Przeczytana: 19 lutego 2015

Dobre studium tego, jak nasze gesty, mimika, ubiór, tonacja głosu mają wpływ na odbiór naszej osoby przez innych. Wiele rzeczy robimy podświadomie i nie mamy pojęcia, że zafałszowują one nasz obraz. W książce znajdziemy podpowiedzi, jak wykorzystać mowę ciała na naszą korzyść w wielu sytuacjach: przy poszukiwaniu pracy, przy autoprezentacji na spotkaniu biznesowym, na randce. Ciekawa lektura, tak naprawdę dla każdego, kto chce być świadomy swego ciała i jego reakcji.

Natsu | 2014-09-03
Na półkach: Przeczytane, 2014

Poradnik odnośnie mowy ciała napisany gładkim językiem, dobrze zrozumiałym dla czytelnika, jednakże sama fabuła jest dosyć monotonna, nużąca, czyta się ze znudzeniem.
Są tam zawarte fakty, które właściwie są w naszym świecie oczywiste, tyle że po prostu ktoś się postarał, opracował to wszystko i napisał. Mam wrażenie, że może być to bardzo ciekawe dla osoby, która nie ma bladego pojęcia o obcowaniu z ludźmi.
Nic mnie tutaj nie zaskoczyło, a spodziewałam się, że dowiem się czegoś więcej o mowie ciała człowieka, czegoś spoza wiedzy, którą jako tako już posiadam i przypuszczam, że instynktownie każdy człowiek, a znalazłam w sumie te proste, popularne zagadnienia, o których można poczytać nawet w Internecie, także jeśli macie jakieś lepsze poradniki, to ten lepiej odłożyć na półkę.
Daję 3 gwiazdki, bo jest zrozumiały język i za samo postaranie się autora, że zebrał tą wiedzę, napisał i przeznaczył dla osób, które nie widzą, że skrzyżowanie rąk to postawa rezerwowa, obronna, a...

Krotecho | 2016-06-22
Sensi Smile | 2016-04-27