Masoneria i scjentologia

Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
978-83-86535-50-7
popularnonaukowa
Aesir

"Organizacje scjentologiczne to jedno z ramion-odnóg masonerii, poprzez które realizuje ona swoje cele i sprawuje władzę, to cenne dla masonerii narzędzie zyskiwania informacji o różnorodnym charakterze, to ważny masoński instrument niszczenia chrześcijaństwa tak w duszach ludzkich jak i w obszarze życia społecznego... Jak postaramy się to ukazać w tej książce stosowane przez scjentologów na...

Jak postaramy się to ukazać w tej książce stosowane przez scjentologów na ludziach zabiegi mają charakter magiczny, okultystyczny i prowadzą do tworzenia swoistych kanałów okultystycznych, poprzez które demony mają stały dostęp do osób poddawanych tym zabiegom. Osoby te są wiązane w sposób trwały z demonami i poddawane całkowicie ich woli. Prowadzi to do sytuacji powstania swoistej armii Szatana - grupy osób, często bardzo wpływowych, które stają się bezwolnymi narzędziami w ich "rękach".
W pewnym sensie scjentologia to zatem najbardziej przerażające i niebezpieczne i, niestety, skuteczne narzędzie w rękach szatana, narzędzie skonstruowane przez masonerię, używane przez nią".
(fragment książki)

źródło opisu: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu, 2011

Alex | 2016-03-21
Przeczytana: 21 marca 2016

Przyznam, że samej książki nie czytałam. Oglądałam za to na youtube parę niezmiernie ciekawych wykładów o scjentologii i masonerii prowadzonych przez autora. Także mniej więcej orientuje się co ta książka zawiera. I na pewno to wartościowa pozycja. Wiele nowych rzeczy się można dowiedzieć. Książkę chętnie bym przeczytała. Niestety... jakoś ciężko mi do niej dotrzeć. Osoby zainteresowane tematem i chcące się dowiedzieć o co naprawdę chodzi w scjentologii i jakie jest prawdziwe oblicze tej organizacji, zachęcam do obejrzenia wykładów dr Krajskiego na youtube. :)

Antagonista Esklaważu | 2017-04-29
Andrzej Chojnacki | 2017-06-08