Zaburzenia mowy u dzieci

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwerstytetu Warszawskiego
poradniki

Książka adresowana do lekarzy pediatrów, psychologów, logopedów oraz rodziców i nauczycieli dzieci z wadami wymowy.Napisana została w celu uświadomienia wszystkim zainteresowanym znaczenia współpracy logopedów z lekarzami różnych specjalności oraz konieczności zajmowania się rozwojem mowy dziecka od najwcześniejszego okresu życia. Rodzice znajdą w niej informacje, w jaki sposób zapobiegać powstawaniu wad wymowy oraz jak prowadzić stymulacje i wyrównywanie deficytów we wczesnym okresie życia dziecka, począwszy od narodzin.

meteora | 2016-09-18
Na półkach: Naukowe, 2016, Przeczytane