Czarna perła

Cykl: Latimarowie (tom 1) | Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
The Black Pearl
Dorfi

Anglia, XVI wiek. Młodziutka Bess, jak i starszy od niej o 10 lat Harry zdawali sobie sprawę, że zbyt wiele ich dzieli. On był cynicznym dworakiem, namiętnym hazardzistą i ulubieńcem kobiet; ona - prowincjuszką, prawą i rozważną dziewczyną. On był zaręczony z dziedziczką wielkiego majątku, a ona, jako córka zubożałego szlachcica, nie mogła konkurować z bogatą rywalką. Czy ta miłość od pierwszego wejrzenia pozostanie niespełniona? Czy Bess, zakochana w Harrym wybierze los starej panny?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie