Francja

Wydawnictwo: Hachette Polska
albumy
Garcia

Ogródki kawiarni na Saint-Germain-des-Pres, wieże Notre Dame na tle czerwcowego nieba, odbicie kobiety w sklepowej witrynie i nieskazitelnie białe obrusy słynnych restauracji. Lawendowe pola i starannie pielęgnowane winnice, zamki nad Loarą i spokojne opactwa... Świąteczne jarmarki w Alzacji, pastisz w ogrodowej altanie i wspomnienie o Marii Antoninie w Wersalu. To po prostu Francja... Tysiące wrażeń, odczuć, wspomnień, które ożywia ten album.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!