Bogać się kiedy śpisz CD

Wydawnictwo: Złote Myśli
poradniki

Jak stać się dwa razy lepszym a w czymkolwiek tylko chcesz a w ciągu jednej nocya* * Piszę, że tylko dwa razy lepszym, ale są osoby, które stały się nawet dziesięć razy lepsze w ciągu jednej nocy. Oczywiście wykorzystały one potęgę twórczej podświadomości... Niektórzy ludzie nie mają pojęcia, jaki potencjał w nich drzemie... Pozwól, że na początek poruszę odrobinę teorii, która jest niezbędna do zrozumienia całości tego, o czym mówię. Cały nasz umysł jest podzielony na dwie części: świadomą Odbiera ona wrażenia za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Jest bardzo skuteczna w podejmowaniu tysięcy codziennych decyzji. Kiedy wykonujesz jakąkolwiek świadomą czynność a bierzesz ze stołu ołówek, mówisz do kelnera, dzwonisz do kogoś a Twoja świadomość wysyła sygnały do Twojego ciała. Kiedy zaś zasypiasz, Twoja świadomość także zasypia. Nieświadomą Ta druga część umysłu nie śpi nigdy. To jest właśnie Twórcza Podświadomość. Twórcza Podświadomość dosłownie utrzymuje Cię przy życiu. Odpowiada za nieświadome funkcje, takie jak bicie serca i oddychanie. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że Twoja Twórcza Podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami!

" Bogac sie kiedy spisz " To jedna z najlepszych pozycji dla ludzi pragnacych samodoskonalenia, osiagniecia tego o czym sie marzy i stanie sie lepszym, spelnionym czlowiekiem. Przyznam ze przyklady podane w tym audiobooku sa dosc malo wiarygodne przynajmniej dla mnie ale reszta to kompendium wiedzy na temat podwyzszenia standardu zycia i spelnienia sie w kazdej dziedzinie w jakiej sie chce.
Warto zakupic audiobook gdyz wiedza podana w tej ksiazce jest tak rozlegla, i tak wartosciowa ze co jakis czas konieczne jest przypomnienie jej sobie.
Audiobook nastawia pozytywnie, motywuje, daje ogromna wiedze i naprawde dziala !!!
Tytul moglby byc inny bo brzmi malo prawdopodobnie ale zawartosc to istna kopalnia wiedzy.
Nie oceniaj ksiazki po okladce w tym przypadku ma swoj sens :)

POLECAM !!! POLECAM !! POLECAM !!!

Tristan | 2012-10-15

w deche