Siły Ziemi - tu i teraz

Wydawnictwo: Loka
zjawiska paranormalne
A--

W tej książce autor nie tylko kontynuuje temat 'Sieci Wilka' ale porusza szereg tajemniczych zjawisk dotychczas niewiele komentowanych. Niektóre z tych ewenementów to: samospalenia ciał ludzkich i przedmiotów, latające wimany a UFO, fala tachionowa, dylatacja czasu, pokonywanie czasoprzestrzeni przez istoty pozaziemskie, niewidzialne tajemnicze promieniowania [także megalitów w Polsce], 'rozczepianie ciał - w miejscu i czasie', przekazy informacji i ich nośniki,tajemnicze 'podglądy' i szereg innych fascynujących opisów z dziedziny radiestezji. Cała treść książki pobudza do głębokich przemyśleń i zwrócenia uwagi na osobliwe zjawiska występujące także wokół nas.

źródło opisu: Loka, 2001

źródło okładki: Loka, 2001