Z pamiętnika ufologa. Implantologia, zastosowania technik PSI, polowanie na UFO i inne...

Wydawnictwo: Loka
978-83-6125-5-246
ufo, ufologia
A--

"Przeciętny mieszkaniec naszego kraju, na ogół nie zdaje sobie sprawy, ile ciekawych rzeczy dzieje się nie tylko na niebie, ale dosłownie wszędzie wokoło." Kazimierz Bzowski – jeden z czołowych polskich ufologów i badaczy niezwykłych zjawisk. Stały współpracownik czasopisma Nieznany Świat i innych o podobnej tematyce. Współpracował z inż. Miłosławem Wilkiem, byłym pracownikiem Instytutu Badań...

Kazimierz Bzowski – jeden z czołowych polskich ufologów i badaczy niezwykłych zjawisk. Stały współpracownik czasopisma Nieznany Świat i innych o podobnej tematyce. Współpracował z inż. Miłosławem Wilkiem, byłym pracownikiem Instytutu Badań Jądrowych w Świerku, który dokonał przełomowego odkrycia tajemniczej sieci – Sieci Wilka. Autor słynnych książek: "Sieć Wilka", '"Siły Ziemi – tu i teraz" oraz wielu artykułów i fotografii publikowanych w różnych czasopismach. Odszedł w 2005 roku.

... Należę właśnie do gatunku tych „narwańców”. I wcale nie żałuję, że ostatnie trzydzieści pięć lat życia zeszło mi na kontaktach z UFO..

źródło opisu: Loka, 2010

źródło okładki: Loka, 2010