Świeże i smaczne. Dania z grilla

Tłumaczenie: Katarzyna Gwiazda
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Świeże i Smaczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
Fresh & Tasty: Barbecue
83-7243-375-5
romek

Książka ta zawiera dokładnie opracowane przepisy na wiele potraw, które łatwo przygotować i które zawsze się udają. Dzięki niej odkryjesz prawdziwe zalety dań z grilla. Mamy nadzieję, że potrawy przygotowane według przepisów z tej książki sprawią ci wiele radości i na stałe zagoszczą w twoim menu. Jasne instrukcje krok po kroku z realistycznym czasem przygotowania Opis wartości odżywczej przy każdym przepisie Wspaniałe dania z grilla dla ciebie, twojej rodziny i przyjaciół Wskazówki, jak łączyć dania, by powstały pełne posiłki Przepisy niewymagające specjalnego sprzętu Wszystkie receptury wypróbowane i dokładnie przetestowane

źródło opisu: Wydawnictwo RM

źródło okładki: Własne