Okładka książki Bajki o smokach i rycerzach

Bajki o smokach i rycerzach

Autor:
wydawnictwo
Bellona
smoki, rycerze, bajki, dla dzieci
typ
papier
Donata
7.67 (3 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Autorzy: Natalia Usenko, Andrzej Niedźwiedź. Na świecie jest wiele cudownych i niezwykłych stworzeń. Ale niektóre z nich są wyjątkowo tajemnicze! Na przykład smoki i rycerze. A także piękne księżniczki. W tej książce spotkacie ich wiele, są tu smoki-dziwaki i rycerze, chodzący do przedszkola. Nie wszyscy bohaterowie są dzielni, nie wszystkie smoki są niebezpieczne, a niektóre księżniczki lepiej o...

Autorzy: Natalia Usenko, Andrzej Niedźwiedź.

Na świecie jest wiele cudownych i niezwykłych stworzeń. Ale niektóre z nich są wyjątkowo tajemnicze! Na przykład smoki i rycerze. A także piękne księżniczki. W tej książce spotkacie ich wiele, są tu smoki-dziwaki i rycerze, chodzący do przedszkola. Nie wszyscy bohaterowie są dzielni, nie wszystkie smoki są niebezpieczne, a niektóre księżniczki lepiej omijać z daleka. Piękne kolorowe ilustracje .

źródło opisu: Wydawnictwo Bellona, 2001

Polecamy

Opinie czytelników
Donata | 2012-05-27
Przeczytana: 07 kwietnia 2012

Świetna książka dla czteroletnich chłopców. Bohaterami są rycerze, którzy chodzą do przedszkola i mają problemy jak zwyczajni chłopcy. Za to smoki nie koniecznie są groźne. Są też takie, które boją się mycia głowy, uczą się jeść warzywa, a nawet takie, które okazują się być pradawnym przodkiem koparki :)

ania092 | 2014-03-23

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku