Bajki o smokach i rycerzach

Wydawnictwo: Bellona
smoki, rycerze, bajki, dla dzieci
Donata

Autorzy: Natalia Usenko, Andrzej Niedźwiedź. Na świecie jest wiele cudownych i niezwykłych stworzeń. Ale niektóre z nich są wyjątkowo tajemnicze! Na przykład smoki i rycerze. A także piękne księżniczki. W tej książce spotkacie ich wiele, są tu smoki-dziwaki i rycerze, chodzący do przedszkola. Nie wszyscy bohaterowie są dzielni, nie wszystkie smoki są niebezpieczne, a niektóre księżniczki...

Autorzy: Natalia Usenko, Andrzej Niedźwiedź.

Na świecie jest wiele cudownych i niezwykłych stworzeń. Ale niektóre z nich są wyjątkowo tajemnicze! Na przykład smoki i rycerze. A także piękne księżniczki. W tej książce spotkacie ich wiele, są tu smoki-dziwaki i rycerze, chodzący do przedszkola. Nie wszyscy bohaterowie są dzielni, nie wszystkie smoki są niebezpieczne, a niektóre księżniczki lepiej omijać z daleka. Piękne kolorowe ilustracje .

źródło opisu: Wydawnictwo Bellona, 2001

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?bid=749&c=boo

Donata | 2012-05-27
Przeczytana: 07 kwietnia 2012

Świetna książka dla czteroletnich chłopców. Bohaterami są rycerze, którzy chodzą do przedszkola i mają problemy jak zwyczajni chłopcy. Za to smoki nie koniecznie są groźne. Są też takie, które boją się mycia głowy, uczą się jeść warzywa, a nawet takie, które okazują się być pradawnym przodkiem koparki :)

Echo | 2015-05-15
ania092 | 2014-03-23