Ludzkie ciało. Świat w obrazkach

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7844-251-6
Garcia

Dzięki przystępnym opisom oraz barwnym obrazkom dziecko odkryje strona po stronie, jak działa jego organizm. Zrozumie, dlaczego musi jeść, myć się, spać lub uprawiać sport. Dowie się też, jak w łonie matki rozwija się życie. W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i...

W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Maya | 2014-03-22

Fantastyczna książka dla dziecka, które dopiero poznaje swoje ciało i jego możliwości! A ile pytań rodzi...

Monika PASJONAUCI | 2014-08-09

Cała seria Świat w obrazkach jest naprawdę ciekawa, ale akurat ta część średnio przypadła nam do gustu, chyba przez ilustracje. Inne części są trochę bardziej zróżnicowane a przez to graficznie ciekawsze, szczególnie dla naszego 3latka. Mimo wszystko na pewno warto przeczytać razem z Dzieckiem.

koliber | 2018-03-11
leon | 2017-06-04