Ludzkie ciało. Świat w obrazkach

Seria: Świat w obrazkach
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Garcia

Dzięki przystępnym opisom oraz barwnym obrazkom dziecko odkryje strona po stronie, jak działa jego organizm. Zrozumie, dlaczego musi jeść, myć się, spać lub uprawiać sport. Dowie się też, jak w łonie matki rozwija się życie. W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i...

W serii „Świat w obrazkach” dotychczas ukazały się tytuły: Wieś, Zwierzęta, Przyroda, Ludzkie ciało, Ziemia, Konie, Muzyka, Rekordy zwierząt, Góry, Dinozaury i prehistoria, Las, Zwierzęta domowe, Zawody, Miasto, Transport, Morze, Dzieci świata, Smoki, Kosmos, Strażacy.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Monika PASJONAUCI | 2014-08-09

Cała seria Świat w obrazkach jest naprawdę ciekawa, ale akurat ta część średnio przypadła nam do gustu, chyba przez ilustracje. Inne części są trochę bardziej zróżnicowane a przez to graficznie ciekawsze, szczególnie dla naszego 3latka. Mimo wszystko na pewno warto przeczytać razem z Dzieckiem.

Maya | 2014-03-22

Fantastyczna książka dla dziecka, które dopiero poznaje swoje ciało i jego możliwości! A ile pytań rodzi...