Planuj i bogać się

Tłumaczenie: Michał Motyl
Książka jest przypisana do serii/cyklu "IQ - Rozwijaj inteligencję finansową". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gall
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Plastic Spoons
978-83-60968-20-8
biznes, finanse
Olgierd

„Planuj i bogać się” wydaje się na pierwszy rzut oka książką bardzo typową. Ot, jednym z wielu na rynku biznesowych poradników. Ma jednak ukryty pazur i to coś, co pozwala nazwać ją inspirującą. „Planuj i bogać się” jest udaną mieszanką poradnika z cyklu „jak uwierzyć w siebie, wymyślić i rozkręcić własny biznes” z elementarzem profesjonalnego zarządzania czasem. Steve Grounds nie tworzy...

Steve Grounds nie tworzy jakiegoś szalenie nowatorskiego systemu. Czerpie obficie z mistrzów gatunku. Takich jak na przykład pionier amerykańskiej literatury motywacyjnej Napoleon Hill.
Książkę czyta się dobrze i przyjemnie. Jest ona dobrą, bezpretensjonalną propozycją dla wszystkich drobnych i średnich (oraz przyszłych) przedsiębiorców, którzy nie boją się pozmieniać tego i owego w swoich zawodowych przyzwyczajeniach. Tak, by nauczyć się siedzieć okrakiem na barykadzie: mieć zarówno dosyć udany biznes, jak i całkiem szczęśliwe życie poza nim.

źródło opisu: www.facebook.com/WydawnictwoGall

źródło okładki: www.gall.pl

Olgierd | 2012-05-26
Przeczytana: 01 maja 2012

Rewelacyjna książka. Ma kilka naprawdę odkrywczych momentów umieszczonych wewnątrz dobrze poukładanej koncepcji. Jak informuje napis na banderoli naprawdę może odmienić czyjeś życie. Moje odmieniła. Polecam z całego serca.

| 2015-12-13
Cascia | 2015-09-01