poradniki

Grzyby, porosty, mszaki, paprotniki i rośliny kwiatowe tworzą w lasach runo, któremu bez trudu można przyjrzeć się z bliska. Atlas ten ukazuje bogactwo świata grzybów i roślin zielnych naszych lasów.znajdziesz w nim odpowiedzi na liczne pytania: a Jakie grzyby rosną w lasach liściastychaa Co kwitnie w lesie wiosną, a co latem i jesieniąaa Czym różnią się trawy od turzyca Książka ta pozwoli Ci rozpoznawać najważniejsze gatunki leśnego runa dzięki wiernym portretom oraz dokładnym opisom ich budowy i życia.

aria | 2014-02-22
Na półkach: Przeczytane, Bursztynowa