15 lekcji o Europie

Wydawnictwo: Wokół Nas
AleksandraO7

Publikacja 15 lekcji o Europie przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej oraz dla nauczycieli, dla których może stać się pomocą, podpowiedzią w prowadzeniu lekcji w ramach ścieżki między przedmiotowej. Znajomość tego, co dzieje się w Europie, jest niezwykle ważna dla młodego pokolenia, ponieważ historia, teraźniejszość i przyszłość są nierozerwalnie związane z wydarzeniami i procesami kształtującymi oblicze naszego kontynentu.

AleksandraO7 | 2012-05-26
Monika Masłowska | 2013-03-29