Kodeks postępowania karnego

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
9788326205118
poradniki

Praktyka uczenia pokazuje, że łatwiej zapamiętać rysunek, diagram czy tabelę niż tekst szczelnie wypełniający stronicę, z rzadka tylko okraszony akapitem. Analizując nasze studenckie doświadczenia, doszliśmy do wniosku, że prawie wszyscy rozrysowywaliśmy na kartkach trudniejsze zagadnienia, by rzut oka wystarczył do przypomnienia sobie materiału. Idac tą drogą postanowiliśmy wyjść naprzeciw studentom a w tym przypadku studentom prawa i administracji a i opracować dla nich graficzne przedstawienia procedur: cywilnej, administracyjnej i karnej.

wystrza | 2016-05-29
Przeczytana: 29 maja 2016