Homeopatia dla całej rodziny

Wydawnictwo: Dom na Wsi
poradniki

Homeopatia dla całej rodziny, to doskonały przewodnik po lekach homeopatycznych, szeroko przedstawiający zasady ich działania i zastosowanie w wielu dolegliwościach.Leki homeopatyczne zagościły na stałe w naszych domowych apteczkach. Doceniamy ich skuteczność i łagodne działanie. Coraz powszechniejsza obecność leków homeopatycznych w aptekach ułatwia ich stosowanie.Andrzej Szymański, dziennikarz, podróżnik, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich naturalistów, jest autorem takich znanych książek jak: Wielki przewodnik po medycynie naturalnej, Kuracje oczyszczające, Naturalna apteczka domowa, Kręgosłup i stawy, Serce i układ krążenia, zioła a nowotwory, Woda twój lek oraz popularnej serii Lekarz Domowy Naturalny.

asiula1000 | 2016-10-05
Przeczytana: 20 lipca 2016