Kryzys Globalny. Początek czy koniec?

Wydawnictwo: Regan Press
978-83-61225-03-4
biznes, finanse

Kiedy wczesną wiosną 2008 roku w Radzie Towarzystwa Ekonomistów Polskich rozpoczynano przygotowania do konferencji pod tytułem „Gospodarka światowa – czy już po przejściach?”, bardziej obawiano się, że do grudnia świat zapomni już o kłopotach systemu finansowego, niż tego, że do sytuacji określanej jako: „po przejściach” będzie jeszcze daleko. Środowisko Towarzystwa Ekonomistów Polskich nie stanowiło zresztą żadnego wyjątku w niedoszacowanej skali problemów tego systemu, choć może bardziej niż inne było – z różnych powodów – przekonane, że spowolnienie gospodarcze jest nieuchronne, także w skali światowej.

źródło opisu: http://reganpress.pl/Kryzys_globalny-2.html

źródło okładki: http://reganpress.pl/Kryzys_globalny-2.html