Ultimate Spider-Man 1: Bezsilność

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ultimate Spider-Man". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fun Media
Ultimate Spider-Man 1: Powerless
komiksy
MistrzSeller

źródło okładki: http://komiks.nast.pl/okladka/4726/Ultimate-Spider...»

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ LXII

Nastoletni Peter Parker jest dobrym uczniem, ale nie ma łatwego życia. Inni go nie lubią, jego rodzice nie żyją, a najlepszy przyjaciel wykorzystuje. Wiedzie spokojne życie wychowywany przez wujostwo, aż pewnego dnia szkolna wycieczka wywraca wszytsko do góry nogami...

Jeśli widzieliście filmy o Pająku, widzieliście wiele pomysłów z serii Ultimate, ale pozbawionych polotu i inwencji. W serii Peter żyje w XXI wieku, ma komputer, nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki. Jego przeciwnicy też są nowocześni. Cały świat się zmienił i zmienia się też Peter - jest dojrzalszy i prawdziwszy niż kiedykolwiek, jak zresztą cała reszta bohaterów. I niby wszystko jest proste i pozbawione akcji, ale jak emocjonujące. Świetnie napisane, świetnie narysowane... nic dziwnego, że seria jest w pierwszej 10 najlepszych komiksów w dziejach.

Polecam więc gorąco i to wszystkim. Szczególnie, że już niedługo wznowiona zostanie w Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela.

Rewelacja!

TenTypMichau | 2015-09-20

Łatwo się identyfikować z Peterem, świetne rysunki i scenariusz tworzą naprawdę przyjemną klimatyczną lekturę.

laraa | 2017-05-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy