Łzy Bogini

Tłumaczenie: Katarzyna Cieślińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Aria". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Sfera
Les Larmes de la déesse
Aria, komiks, fantasy
komiksy
ashka

Aria to belgijska seria komiksowa z gatunku fantasy, której autorem jest Michel Weyland. Jest to opowieść o wojowniczce imieniem Aria, która podróżuje po fantastycznym świecie, przypominającym średniowieczne czasy.
Seria ukazuje się od 1982 roku. Po polsku ukazało się 5 pierwszych tomów cyklu.

źródło opisu: wikipedia

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Karolina | 2015-06-29

lubię tą serię, sentyment z dzieciństwa, ta część też całkiem niezła była, skażona woda która zmieniała ludzi w oblepione pancerzem stwory

charu | 2014-09-16

Aria - Łzy Bogini, był moim pierwszym "fantastycznym" (obok "Wiedźmina") komiksem w dzieciństwie.

| 2014-07-07

ARIA - Łzy Bogini, to mój pierwszy komiks tego autora w dzieciństwie. Świetny.

kendo777 | 2016-08-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 01 sierpnia 1996

Drugi tom dwuczęściowej historii fantasy, którą zapamiętałem jako jedną z najlepszych obok Pelissy (czyli W poszukiwaniu ptaka czasu) rzecz z tego gatunku mojego dzieciństwa. A że na Bedetheque te dwa tomy mają arcy-wysokie i najwyższe spośród wszystkich w tej serii oceny, to ufam, że to nie jest jeno nostalgia. Szalenie mi się ten komiks zawsze podobał i muszę go sobie niebawem powtórzyć.

Kara | 2016-12-07
Na półkach: Przeczytane, Kobiety, 2016, Komiks
Przeczytana: 07 czerwca 2016

Duża nota przez duży sentyment.

Dracos | 2018-02-25
Na półkach: Komiksy, Posiadam, Przeczytane