małżeństwo
poradniki
Wiola

Konflikty i spięcia to nieodzowny element małżeńskiej codzienności. Przecież zupa często może być za słona, a uparcie cieknący w kuchni kran może być przeszkodą, której nie da się naprawić żadnym ludzkim sposobem. I choć często trudne sytuacje goszczą we wzajemnych relacjach małżonków, to przecież każdy marzy o życiu bez większych zakłóceń. Autorzy książki uważają, że dobre, zdrowe i spokojne...

Autorzy książki uważają, że dobre, zdrowe i spokojne relacje między żoną i mężem są możliwe, a biała flaga pokoju może zawsze wisieć na domowym maszcie. Jest jednak pewien warunek. Trzeba najpierw złamać szyfr, poznać tajniki zaprogramowania drugiej strony i zrozumieć współmałżonka. Ta książka jest kluczem do sukcesu!

źródło opisu: Edycja Świętego Pawła, 2012

źródło okładki: zdjęcie własne

Agnieszka | 2014-10-08
Przeczytana: 08 października 2014

"Ważnych rzeczy pilnuje się osobiście"

Bardzo fajna książka o różnicach między kobietą a mężczyzną. Forma ciekawa, język zrozumiały. Książka pozwala lepiej zrozumieć współmałżonka. Warta przeczytania.

Oliksa | 2016-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2016

Moim zdaniem książka przedstawia bardzo przestarzałe poglądy - kobiety siedźcie w domu z małymi dziećmi, itp. Przez to bardzo mi się nie podobała. Dla katolickich konserwatystów, nie poleciłabym żadnym znajomym. Porady bardzo płytkie, a niektóre tematy poruszane wręcz śmieszne.

sharifa | 2014-12-22

Sięgnęłam z ciekawości, bo zaintrygowała mnie szata graficzna (książka jest ciekawie ilustrowana). Niestety treść dość przeciętna (co nie znaczy, że zła), do tego skierowana do konkretnego grona odbiorców - małżeństw katolickich. Przeplatana cytatami z biblii - raczej nie wszystkim przypadnie do gustu.

Alicja | 2017-06-15
Anna | 2016-11-18