Komputer po pięćdziesiątce

Tłumaczenie: Marcin Broniak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "(po pięćdziesiątce)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nakom
Brilliant Computing for the over 50s
978-83-89529-57-2
galmir

Krótkie i ilustrowane instrukcje to mniej czytania, a więcej pracy z komputerem! Książka "Komputer po pięćdziesiątce" w wersji dla systemu Windows Vista to ilustrowany przewodnik pokazujący, jak radzić sobie z komputerem i nowymi technologiami. Przekroczenie pięćdziesiątki wcale nie oznacza, że nie można nauczyć się posługiwania komputerami! Z pewnością można, na przykład z pomocą tej...

Przekroczenie pięćdziesiątki wcale nie oznacza, że nie można nauczyć się posługiwania komputerami! Z pewnością można, na przykład z pomocą tej książki!
Rozpoczęcie przygody z komputerem w wieku powyżej 50 lat ma niewątpliwie wpływ na wybór zagadnień, które czytelnik chce opanować. W mniejszym stopniu jest zainteresowany aplikacjami biurowymi, przydatnymi w pracy zawodowej, w większym narzędziami pozwalającymi rozwijać hobby, nawiązywać lub podtrzymywać znajomości, lub po prostu miło spędzać wolny czas.
Niniejsza książka uczy między innymi jak wykorzystywać komputery do pisania listów, drukowania dokumentów lub edycji zdjęć cyfrowych. Jak szukać przydatnych informacji w internecie, jak wysyłać e-maile, jak odszukać dawnych znajomych itd.
Książka jest przeznaczona dla osób, które posiadają komputer PC (dowolnej marki) wyposażony w system operacyjny Windows Vista. Oprogramowanie omówione w książce wchodzi w skład pakietu Windows Vista i zawiera wszystkie funkcje niezbędne początkującemu użytkownikowi.

źródło opisu: http://sklep.nakom.com.pl/?page=shop/flypage&produ...(?)

źródło okładki: http://merlin.pl/Komputer-po-piecdziesiatce_P-K-Mc...»