Kochać znaczy działać

Wydawnictwo: Logos
miłość, małżeństwo
poradniki

Co dzieje się, gdy miłość wraca do życia? Miłość bowiem nie jest tylko uczuciem. Miłość jest decyzją - czymś, co każdy z nas powinien czynić. Niech cię zachęcą historie ludzi, których życie zmieniło się dzięki miłości. Gary Chapman, autor bestsellerów z cyklu Sztuka wyrażania miłości..., dzieli się czterdziestoma podnoszącymi na duchu opowiadaniami o zwykłych ludziach, takich jak: - Doris,...

Niech cię zachęcą historie ludzi, których życie zmieniło się dzięki miłości.
- Doris, która postanowiła kochać swojego męża, gdy najchętniej wzięłaby nogi za pas
- Loretta, której rodzina doznała uzdrowienia dzięki miłości wprowadzonej w czyn
- Faith, ucząca się kochać matkę, która stała się dla niej kimś obcym
- Laquita, która po czterdziestu latach w końcu zakochała się w swoim mężu
- Jacquelyn, która znalazła odwagę pokochania kogoś, kto wydawał się naprawdę odpychający.

Papelka | 2016-08-04
Ewa | 2016-04-24