Tanie potrawy

Wydawnictwo: Muza
Koch-spar-buch
83-7079-771-7
Matacz

Smacznie jadać pomimo chudego portfela? To jest jak najbardziej możliwe! W książce znajdziesz 100 przepisów na urozmaicone, a przy tym tanie potrawy – od błyskawicznej zapiekanki z ziemniaków i mielonego mięsa poprzez egzotyczne kuleczki rybne po delikatny mus czekoladowy. Przekonasz się, że oszczędzanie nie oznacza wcale rezygnowania ze wszystkiego, co smaczne. Znajdziesz tu też wiele informacji na temat kuchni niskobudżetowych i rad dotyczących wykorzystania resztek, przerabiania potraw i oszczędzania podczas zakupów.

źródło opisu: http://www.muza.com.pl

źródło okładki: http://www.muza.com.pl