Procenty, jak sobie z nimi radzić

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe
83-85694-70-6
Bacha85

Książka przeznaczona jest dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej oraz młodszych klas szkoły średniej, a także dla wszystkich osób, które z procentami stykają się w pracy i życiu codziennym. Uczy rozumienia informacji wyrażonych w języku procentów i ich wykorzystywania do obliczeń podatków, odsetek bankowych, czy porównania danych statystycznych. przystępny wywód autora zilustrowany jest wieloma starannie dobranymi przykładami i opatrzony zadaniami do samodzielnego rozwiązania.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie