Toksyna

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-62752-85-0
literatura piękna

Witaj, zapraszam Cię do mojego wymiaru. Niczego Ci nie obiecam, niczego nie podaruję i nie zapewnię rozrywki do jakiej przywykłeś. Zamiast tego wciągnę Cię w grę, moją prywatną intrygę, psychologiczną łamigłówkę, socjologiczną szaradę… Może zatrzymasz się na chwilę, może poczujesz cudze emocje, albo odnajdziesz je w oczach przechodniów. Może nawet wycenisz inną miarą życie, albo dostrzeżesz nieznane we własnym odbiciu, a możę po prostu ukryjesz to, co masz do ukrycia pod wygładzonymi zmarszczkami i pójdziesz kupić barwny obraz do swojego gabinetu. Wejdź i czytaj mnie... A potem obudź się i powiedz kim jesteś.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl

Katy | 2014-06-02
Przeczytana: maj 2014

Książka bardzo ciekawa. Autorka ujawnia w niej dużo wspomnień,przemyśleń, dla mnie to taki pamiętnik z terapią osobowości. Szczerze mówiąc po przeczytaniu,mam trochę inne spostrzeżenie na świat - patrz przed siebie na to, co jest dobre dla ciebie. Polecam.

kiniamala | 2014-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2014

Dawno się tak nie wymęczyłam czytając książkę. Dobrze ponad miesiąc czytania. Może to nie moje klimaty, a może styl pisania, ale nie przypadła mi do gustu. Owszem bohaterka może i miała ciężko w życiu, ale mnie nie przekonała. Tylko niektóre wstawki czytało mi się przyjemnie. Nie polecam tym, którzy nie lubią czegoś w stylu pamiętników.

Agion | 2012-05-24
Przeczytana: 03 maja 2012

Książka po przeczytaniu zostaje w głowie na długo.
Ależ, my ludzie, jesteśmy skomplikowani....
"Toksyna" spowodowała że zastanowiłem się nad własnym życiem i jestem przekonany że poruszy i zaitryguje każdego kto po nią sięgnie.
Polecam.