Filuś, Miluś i Kizia

Wydawnictwo: Volumina.pl

Oddajemy na Państwa ręce kunsztownie wydany reprint zbiorku wierszyków – Filuś, Miluś i Kizia. Prezentowane przez nas wydanie pochodzi z 1919 roku. Nasza książeczka jest wierną repliką oryginału. Zadbaliśmy o zachowanie piękna licznych ilustracji. Nie dokonywaliśmy korekty pisowni, aby pozwolić czytelnikom na zapoznanie się ze świadectwem kunsztu prawdziwego języka utworów Konopnickiej....

Nasza książeczka jest wierną repliką oryginału. Zadbaliśmy o zachowanie piękna licznych ilustracji. Nie dokonywaliśmy korekty pisowni, aby pozwolić czytelnikom na zapoznanie się ze świadectwem kunsztu prawdziwego języka utworów Konopnickiej. Nie odbiega on znacznie od współczesnego, lecz naszym celem było umożliwienie Państwu delektowania się klimatem dawnych czasów i zakupu, za przystępną kwotę, pięknie napisanej i wydanej książki. Dlatego nasz reprint zaopatrzyliśmy w głęboko tłoczoną, barwioną i złoconą oprawę w którą wkomponowana jest ilustracja pochodząca z okładki oryginału. Okładka jest wykonana ręcznie, pokryta wysokiej jakości okleiną ze skóry ekologicznej, importowaną z Belgii. Książka posiada blok szyty nicią, kapitałkę i ozdobną wstążkę oraz wyklejkę zadrukowaną roślinnym motywem z epoki. Reprint został wydrukowany na kremowym, objętościowym papierze, który jest bardzo podobny do papierów wydawniczych używanych w XIX wieku. Został on wykonany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły tak, żeby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

źródło opisu: http://www.volumina.pl/filus-milus-i-kizia-37.html

źródło okładki: http://www.volumina.pl/filus-milus-i-kizia-37.html