ABC motocyklisty

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Adam Ripehush | 2014-02-21
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 15 września 1992

To była moja pierwsza przeczytana książka o tematyce motoryzacyjnej. To z niej, jako młody chłopak dowiedziałem się jak działa silnik dwu i czterosuwowy, po co jest i jak działa skrzynia biegów, jak i dlaczego należy dbać o urządzenia typy motocykl, co to jest koń mechaniczny itp... Wbrew pozorom całkiem uniwersalna i wiedza. Książka jest sprzed ładnych paru lat i siłą rzeczy traktuje o zabytkowych już maszynach. Maszynach z pięknych czasów, kiedy motocykl posiadał to co powinien i niewiele ponadto. Dzięki temu także przekaz nie jest niepotrzebnie skomplikowany współczesnymi fajerwerkami. Polecam :)

Eireen | 2012-08-07
książek: 19811