Malujemy fantasy. Bestie i smoki

Wydawnictwo: RM
poradniki

Jeśli chcesz przenieść się w fascynujący świat smoków, zapraszamy do wspólnego rysowania! Weź gruby papier, kredki lub farby i wykonując poszczególne etapy pracy opisane i zilustrowane w książce, stwórz fantastyczny obraz przedstawiający jeden z wielu gatunków smoków. Smok ognisty będzie zionął ogniem, wodny może poruszać się po dnie jeziora niczym ryba, a smoka latającego często używa się jako wierzchowca. Doświadczony rysownik podpowie ci, jak narysować szkic, dopracować szczegóły rysunku, pokolorować smoka i zadbać o tło. z książki dowiesz się także, jak uwypuklić mięśnie smoczych skrzydeł i jak, kładąc odpowiednie światła i cienie, podkreślić jego ostre szpony. Wyjątkowa pozycja dla miłośników fantasy!

Demens-Sanguis | 2017-03-25
J23 | 2016-09-05