przedsiębiorczość, biznes, firma
poradniki

Książka zawiera najnowsze informacje dotyczące VAT-u oraz nowej niższej stawki zUS dla początkujących przedsiębiorców!aWłasna firmaa to napisana fachowym, a jednocześnie przystępnym i zrozumiałym dla czytelnika językiem praktyczna książka dla wszystkich osób chcących założyć własną firmę, studentów, absolwentów szkół wyższych wkraczających na drogę zawodową oraz przedsiębiorców.Publikacja opisuje krok po kroku każdy etap zakładania własnej firmy, wskazuje na wszystkie obowiązki formalne, wymagane dokumenty oraz zezwolenia. W książce znajdują się cenne porady ekspertów, jak od samego początku funkcjonowania firmy budować jej wizerunek i prowadzić skuteczny marketing.Książka pełni rolę osobistego doradcy, podpowiada, jak przygotować i poprowadzić działalność gospodarczą zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi, m.in. Ustawą o swobodzie działalności gospodarczej z 2.07.2004 r. oraz ostatnimi zmianami w Kodeksie Cywilnym i w Kodeksie Spółek Handlowych. Wykorzystując wskazówki zawarte w książce osoba, która chce założyć własną firmę z pewnością osiągnie zamierzony cel.

sylwka128 | 2014-02-06
Przeczytana: 03 lutego 2014