Zgłosuj na książki roku 2017

Jak ulepszyć sobie męża w łóżku

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Erotikon". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdynika
How to Improve Your Man in Bed
83-86748-06-0
poradniki
stannirvany

"Wszystkim chce się seksu, jak wszystkim chce się jeść. Ale że się ma ogromny apetyt, nie znaczy jeszcze, że to daje komuś automatycznie kwalifikacje na mistrza sztuki kulinarnej. A że się ogromnie chce pójść z kimś do łóżka, nie znaczy jeszcze automatycznie, że jak się do tego łóżka trafi, no! to wszystko już będzie wspaniale." - fragment książki

źródło opisu: Gdynika, 1995

źródło okładki: zdjęcie autorskie