Święty romans. Ćwiczenia i dziennik

Tłumaczenie: Wojciech Naziębło
Wydawnictwo: Logos
poradniki

Począwszy od pierwszego wydania w 1997 roku, Święty romans z wolna staje się klasyką. Dlaczego aż tylu czytelników odczuwa tak silną więź z tą książkąa Brent Curtis i John Eldredge wyrazili w niej nasze dawno zapomniane uczucia. Ubrali w słowa nigdy nie wypowiadane obawy co do dobroci Boga i naszej własnej pustki. Unikając kaznodziejskiego tonu i komunałów, autorzy pokazują nam przebłysk Bożego se

źródło opisu: http://logos.warszawa.pl/

źródło okładki: http://logos.warszawa.pl/

Rita | 2013-08-28

Ta książka kilka dobrych lat temu stała się dla mnie niesamowitym odkryciem. Ktoś wreszcie nazwał rzeczy tak jak to w głębi serca czułam, ale bałam się tak myśleć, że to byłoby zbyt piękne by być prawdziwe.. Moje życie wtedy nabrało kolorów, coś zaczęło kwitnąć i pachnieć.. Bardzo polecam. Szczególnie tym, którzy czują się szarzy, bylejacy.. Jest nadzieja!

Iwona | 2011-07-20

pragnę zbliżyć się do Jezusa i mieć z nim romans

Sciri | 2016-07-30
Przeczytana: 07 sierpnia 2016