Okładka książki Podręcznik inteligencji emocjonalnej. Wszystko, co potrzebne by uruchomić swoje EQ Travis Bradberry, Jean Greaves
Travis BradberryJean Greaves Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
The Emotional Intelligence Quick Book: Everything You Need to Know to Put Your EQ to Work
Onepress
2006-01-01
2006-01-01
Agnieszka Czardybon
Agnieszka Czardybon

Okładka książki Emotional Intelligence 2.0 Travis Bradberry, Jean Greaves
Emotional Inte... Travis Bradberry, J...

Książkę polecałbym jedynie osobom które wcześniej nie zetknęły się z koncepcja inteligencji emocjonalnej. Książka jedynie zarysowuje temat i stara się zmotywować do zainteresowania inteligencją emocjonalną

Króciutka książeczka (rzeczywistego tekstu ma około stu stron),ale dosyć sensownie pokazująca, czym jest inteligencja emocjonalna, skąd w ogóle ten termin i zainteresowanie tą dziedziną. Niewiele w niej porad czy przykładów (choć nie jest ich pozbawiona),ale to zrozumiałe przy tej grubości publikacji. W każdym razie na pewno pozwala czytelnikowi zrozumieć pojęcie inteligencji emocjonalnej oraz jej przejawy w życiu osobistym i zawodowym. Pozwala też podjąć decyzję, czy chcemy szukać czegoś więcej w tym temacie.

Zawiodłam się.

Zawiodłam się.