Mali ogrodnicy

Gardening with children
83-09-01216-0
poradniki
Bacha85

Alison Ross, nauczycielka i przyrodniczka, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć ogrodniczych z dziećmi- własnymi i cudzymi- mogła napisać książkę przeznaczona dla dorosłych, często nie znających zagadnień botanicznych, którzy chcieliby wprowadzić młodzież w radosne tajniki ogrodnictwa. Przyszli ogrodnicy, niezależnie od wieku, mogą uzyskać podstawowe wiadomości o tym, jak rozmnażać rośliny użytkowe i ozdobne, wykonać sadzawkę, zbudować skalny ogródek, czy tez uprawiać rośliny w pojemnikach we wnętrzach mieszkalnych lub zakładać poletka warzywne.

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie