Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: ZOO Market
83-902444-0-3
poradniki
Bacha85

Oddając do rąk czytelników nasze opracowanie żywimy nadzieję,z ę przyczyni się ono do lepszego poznania tych często ostatnio hodowanych gadów, pomoże w pogłębieniu wiedzy fachowej hodowców i choćby w niewielkim stopniu skłoni do obdarzenia miłością żółwi- tego małego wycinka otaczającego nas świata zwierząt. Życzymy wszystkim, którzy sięgną po naszą książkę dużo sukcesów i radości w ich przygodzie z żółwiami

źródło opisu: Opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie