Ciasta Siostry Anieli

Wydawnictwo: Salwator

Smakosz zachwyci się w tej książce bogactwem i różnorodnością ciast, pani domu odkryje przepis na wspaniały malinowy sernik, osoba lubiąca nowości znajdzie tu: jelenie różki, kawowe ślimaki, imbirki czy wiatraczki. S. Aniela dzieli się swoim kulinarnym doświadczeniem, proponując przepisy na ciasta wykwintne i uroczyste, a także łatwe i szybkie w przygotowaniu. znajdziemy tu też poradę, co u

AniaZawadzka | 2012-05-22
Przeczytana: 2012 rok

Proste przepisy, łatwe w wykonaniu:) Siostra przenosi mnie w klimaty i smaki dzieciństwa. Zapachniało ciastem drożdżowym i korzennymi pierniczkami...Marzenie...

ryszpak | 2014-02-12
Przeczytana: sierpień 2007