Doctor Who: Magic of the Angels

Cykl: Doctor Who: New Series Adventures Quick Reads (tom 6)
Wydawnictwo: BBC Books
Doctor Who: Magic of the Angels
angielski
margarita

Doktor, Amy i Rory zwiedzają Londyn i wybierają się do teatru. To wtedy wszystko zaczyna iść źle. Doktor zastanawia się, dlaczego tyle młodych dziewczyn znika bez wieści. Kiedy widzi niesamowitą magiczną sztuczkę Sammy Star, sądzi, że zna już odpowiedź. Asystentka Sammy znika w punkcie kulminacyjnym sztuki - ale to nie jest sceniczny trik. Doktor i jego przyjaciele wraz z rezydentami domów...

Doktor i jego przyjaciele wraz z rezydentami domów starców tworzą drużynę, aby odkryć prawdę. Razem stają twarzą w twarz z Płaczącym Aniołem.

Cokolwiek robisz - nie mrugaj!

Beatrycze | 2014-05-22
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 22 maja 2014

Jako, że jest to książeczka z serii Quickreads, zbyt wiele spodziewać się nie należy. Przyjemne czytadło na krótką chwilę; spodoba się zwłaszcza fanom Jedenastego, Weeping Angels oraz tym, którym brakuje Doktora podczas przerwy w emisji serialu. :)

Beata | 2013-11-14
Przeczytana: 22 października 2013

Weeping Angels zawsze wywołują u mnie dreszcze

Siuksu | 2019-02-19
MuffinCannibal | 2018-05-11