Dyskusje o książce Spadek w Piemoncie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Bohaterowie, którzy powinni dostać własne powieści...
- młody Voldemort (rozwinięte historie z Harry Potter i Komnata Tajemnic & Harry Potter i Książę Półkrwi) - Saw Gerrera z Rebel Rising
2 lata temu
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2016 roku
Ilościowo było tego dość mało w porównaniu do przedmówców bo zaledwie 29 książek, w tym 2 ebooki. Największe pozytywy to:  Łuk triumfalny Łuk triumfalny  Folwark zwierzęcy Folwark zwierzęcy  Pod gołym niebem
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2016)
Trochę fantastyki :  List gończy. Komiks quasi-utopijny List gończy. Komiks quasi-utopijny  Arka Arka Podróżnicze :  Delfiny z Ucajali Delfiny z Ucajali
20072
7 lata temu
Wielowątkowe książki z ciekawym tłem i głównymi bohaterkami kobiecymi.
Wiem, że sama zadałam pytania, ale jeśli kogoś(jak mnie)interesują takie książki to ostatnio przeczytałam i polecam:  Tygrysie Wzgórza Tygrysie Wzgórza
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2015)
Nowości ostatnich tygodni:  Zamek Lorda Valentine'a  Kroniki Majipooru  Valentine Pontifex  Czarnoksiężnicy Majipooru  Lord Prestimion  Król Snów Fantastyczne wydanie fantastycznego cyklu....
8 lata temu